Оренда опалубки та риштувань

Оренда опалубки та риштування

Оренда опалубки

Опалубка в оренду — сучасний спосіб вирішувати багато будівельних проблем

     Оренда опалубки

     Опалубка в оренду — сучасний спосіб вирішувати багато будівельних проблем. Її цінність в сучасному будівництві в тому, що вона дуже необхідна при плануванні споруди монолітних будівель. Щоб почати роботу з опалубкою, використовують безліч конфігурацій та видів. Компанія CONDOR — один з головних постачальників вертикальної опалубки ADATTO, опалубки COMAX. Тому ми багато років поспіль гарантуємо:

Гнучкі умови оренди

     Наша компанія пропонує не тільки зробити докладний підрахунок опалубки, а й доставку її безпосередньо на будівництво. Крім цього ще одним важливим моментом тут є те, що наша компанія пропонує будівельникам просто повернути опалубку орендувача при нерегулярному будівництві, якщо для неї там немає місця.

Доступні ціни на оренду

     Індивідуально для кожного клієнта ми розрахуємо вартість оренди опалубки, що послужить для вас дуже важливим рішенням у будівництві. Воно стане пропозицією, від якої ви не зможете відмовитися.
     Ціна опалубки в оренду залежить від строків її використання. Багаторазова вертикальна опалубка ADATTO і опалубка COMAX має чудову стійкість до тиску і до навантаження. Щоб її монтувати або демонтувати необхідні тільки два працівника на будівництві. Наші співробітники за допомогою комп’ютерної програми зроблять безкоштовний прорахунок опалубної конструкції для потрібного клієнту проекту архітектурної будови.

Оренда з правом викупу

     Опалубка для монолітного перекриття в сучасному будівництві користується великим попитом. Звідси виникає важливе питання: вигідніше взяти опалубку в оренду або ж її купити. Велика кількість великих будівельних компаній, з метою заощадити свої гроші, вирішують, що взяти опалубку в оренду на який-небудь проміжок часу набагато простіше, ніж її купувати і зберігати. А ті кошти, які залишаються, фірма може вкладати в техніку або необхідне обладнання.

Оренда риштування

Оренда риштування економить ваші гроші і дозволить зробити покупку іншого обладнання

Оренда риштування

      Оренда риштування все більш популярна, тому що саме це обладнання використовують для якісного виконання ремонтних та будівельних робіт. Ми завжди даємо гарантію того, що продукція компанії CONDOR дотримується сучасні нормативи і вимоги в будівельних технологіях.
      Риштування, які постачає наша компанія для оренди або продажу, розраховані на різні вимоги до якості і навантажень даного виду обладнання. У нас в наявності завжди великий вибір фасадних риштувань за ціною і за якістю.

Основні плюси риштування:

     Оренда риштування економить ваші гроші і дозволить зробити покупку іншого обладнання для виконання важливих робіт на будівництві. Наша компанія пропонує риштування за доступними цінами, з вигідними умовами.

     Якщо ви взяли риштування на прокат, то не витрачаєте час і місце на їх ремонт, зберігання. Так як вони ставляться до габаритного устаткування.

     Рамні, клинові або хомутові риштування ви можете орендувати на потрібний вам термін.

     Вартість оренди буде залежати від обсягу риштування і терміну оренди. Комплектацію риштування і ціну для замовників прораховуємо індивідуально. Для постійних клієнтів або великих будівельних компаній пропонуємо систему знижок

Контакти

Ми відповімо відразу як це буде можливо