Вишки тура

Оренда вишки-тури

Вишки-тури представляють собою одну з найбільш популярних і безпечних різновидів будівельних лісів. Вони обходяться порівняно недорого, але при цьому здатні забезпечити одночасно комфортне та безпеки проведення ремонтних, монтажних, оздоблювальних і реставраційних робіт на висоті.

Ці спеціалізовані будівельні споруди реалізуються за адекватною ціною. Але купувати їх варто лише в тому випадку, якщо необхідність у проведенні різноманітних монтажних або ремонтних робіт виникає постійно. В іншому випадку кращим рішенням буде оренда вишок-тур на короткий або тривалий термін. Це більш практичний, простий і рентабельний варіант. В даному випадку замовник позбавляє себе від безлічі труднощів і сам регламентує формат співпраці.

Будівельні вишки-тури в оренду

Надаючи можливість взяти вишки-тури в оренду у Львові та по всій Україні, ми гарантуємо їх належний технічний стан. Крім того, прокат вишок забезпечує цілий ряд додаткових переваг:

 • Ви платите тільки за той час, протягом якого використовуєте будівельні ліси.
 • Споруди, представлені у нас, завжди підтримуються в ідеальному стані, перевіряються після кожного використання.
 • Витрати на зберігання, обслуговування, ремонт вишок ми беремо на себе.
 • Доставка вишок-тур на об'єкт здійснюється нашою компанією.

При всіх цих перевагах оренда вишки-тури обходиться набагато дешевше, ніж їх придбання, тому ви економите гроші, які можна використовувати для більш корисних цілей.

Будівельна вишка тура

Переваги вишки-тури

Чому з усього різноманіття будівельних лісів будівельні компанії або приватні забудовники найчастіше вибирають саме пересувні тури? Існує кілька вагомих аргументів на користь придбання або оренди даних споруд:

 • Універсальність, можливість проводити практично будь-які роботи на висоті до 20 метрів. Ви можете однаково успішно використовувати споруду як для оздоблювальних або реставраційних робіт, так і для збору врожаю з високих плодових дерев.
 • Вишки мають модульну конструкцію і монтуються посекційно, що дозволяє самостійно задавати потрібну конфігурацію.
 • Можливість швидкого монтажу, який стає надзвичайно актуальним при необхідності проведення термінових робіт.
 • Споруди є мобільними завдяки поворотним колесам. У разі необхідності їх можна легко переміщати на інше місце.
 • Міцність вишок-тур і їх надійність в експлуатації.

Зв'яжіться з нами зараз!

 +380676271676

Оренда вишки-тури у нас має ще одну важливу перевагу - всі пропоновані споруди виготовлені з довговічних і надійно захищених від корозії матеріалів, завдяки чому він ідеально підходять для проведення зовнішніх робіт.

Вишки тури для проведення тих чи інших операцій необхідно вибирати за кількома ключовими критеріями. Наприклад, споруди можуть виконуватися зі сталі або алюмінію. Перший варіант відрізняється високою міцністю і витримує підвищені навантаження. Другий же добре підходить для нескладних робіт на невеликій висоті, добре переносить тривалий вплив вологи і інших агресивних впливів навколишнього середовища.

Також в процесі вибору звертайте увагу і на такі критерії, як:

 • Вантажопідйомність, здатність переносити підвищені навантаження, якщо прийдешні роботи припускають наявність таких.
 • Габарити робочих площадок.
 • Особливості конструкції конкретного споруди.

Щоб не помилитися у виборі, ви завжди можете скористатися допомогою досвідчених консультантів, які розкажуть про переваги і недоліки кожного з представлених у нас споруд.

Вартість оренди вишки-туру

Одне з основних переваг прокату вишок-тур у нас - це адекватна ціна. Ми практикуємо індивідуальний підхід до ціноутворення, надаючи клієнтові можливість платити тільки за час, протягом якого використовується спорудження. Ще один фактор, що впливає на вартість - це різновид обраних будівельних лісів.

Якщо Вас цікавить вартість оренди, наш менеджер допоможе Вам у цьому

 
Дізнатися 

Контакти

Ми відповімо відразу як це буде можливо