Вертикальна опалубка

Cучасні системи для будівництва

   Для зведення фундаменту і монолітного будівництва стін, ліфтових шахт і сходових прорізів, найрізноманітніших колон використовується вертикальна опалубка. Вона дозволяє швидко і якісно заливати розчин, а також гарантує довговічність і більшу надійність конструкції. До інших переваг відносяться: легкий монтаж і розбирання обладнання, можливість його використання для стін маленької і великої площі.

03 (1)

Види і елементи вертикальної опалубки

   Цей різновид, який можна використовувати приблизно в 300-1000 будівельних циклах без необхідності заміни, ділиться на кілька підвидів залежно від конструкції:

  1. Щитова стінова опалубка комплектується міцними листами фанери з ламінованим покриттям. Вона здатна витримувати тривалий вплив вологи. Щити кріпляться на каркас, для його виготовлення застосовуються захищені від корозійних процесів металеві профілі. Основні переваги вертикальної опалубки цього типу - можливість забезпечити ідеально рівну і гладку поверхню бетонних конструкцій, а також уникнути необхідності в її додатковій обробці.
  2. Балочно-ригельне обладнання забезпечує високу якість бетонної поверхні. У комплектацію входять ригелі з металу, опалубочная плита, а також дерев'яна балка. В процесі монтажу всі компоненти щільно прилягають один до одного, що виключає просочування бетонної суміші.
  3. Радіусна рамна опалубка застосовується для зведення колон круглої форми, а також архітектурних елементів складної конфігурації. Комплектується добірними елементами, підкосами, стяжками і замками, що дозволяють здійснювати надійне з'єднання деталей. Як якості щитів використовується або фанера, стійка до впливу вологи, або листи оцинкованої сталі.

   Якщо ви маєте намір купити вертикальну опалубку, насамперед потрібно визначитися з вибором одного з перерахованих вище видів. Пріоритет залежить від особливостей споруджуваного об'єкта, а також від проектної документації.

IMG_20150424_144339

Зв'яжіться з нами зараз!

 +380676271676

Оренда вертикальної опалубки для фундаменту

   Будь-яка опалубка для монолітного будівництва обходиться недешево, тому купувати її для проведення разових робіт не має ніякого сенсу. Тим більше, що існують вельми привабливі альтернативні варіанти. Оренда вертикальної опалубки по всій Україні від нашої компанії дозволить отримати необхідний для заливки бетону комплект, а також заощадити гроші. Як оренда, так і продаж вертикальної опалубки в нашій компанії пропонується на вигідних умовах. Ми лояльно ставимося до постійних клієнтів, надаючи їм привабливі знижки.

Ціна оренди вертикальної опалубки

   Вас зацікавила оренда вертикальної опалубки у Львові? Тоді пропонуємо зв'язатися з нашим консультантом, який розрахує вартість послуги. Вона обчислюється в індивідуальному порядку в залежності від характеристик вибраного обладнання, а також - від термінів прокату.

   Стінова опалубка в оренду від нашої компанії - це гарантована якість і ідеальний стан всіх елементів, що входять в комплект, кваліфікована допомога в підборі деталей для будівництва конкретного об'єкта. Це можливість отримати професійну консультацію з будь-яких питань безкоштовно і в короткий термін.

d3a481be7a666a21b9676c6b9a93cd9affc52b7c07a3c4832b1d14ff10049fdc

Контакти

Ми відповімо відразу як це буде можливо