Вертикальна опалубка

Cучасні системи для будівництва

     У сучасному світі неодмінно повинні бути сучасні системи для будівництва. У цьому випадку ваш ідеальний вибір — технологічні інновації стінової опалубки! Економічна ефективність саме цієї опалубки допомагає будувати і висотні будинки, і невеликі будівлі (котеджі та інші).
     Головна ідея опалубки — дати бетону конкретну форму за мінімальний термін з мінімальною витратою грошових коштів. І чималу перевагу — її відразу ж використовують на будівельному майданчику.
     Опалубка в сучасному будівництві — це допоміжна конструкція для залізобетону, бетону або інших будівельних розчинів певних параметрів. Конструкції опалубки завдяки своїй розбірності і її зручності дозволяють універсально її використовувати. Серед них: колони, пілони, стіни (з малими та великими площами), фундаменти, шахти ліфта, сходи та інші. Навантаження яке несуть елементи опалубки коливаються від 90 kN/м.кв. до 120 kN/м.кв. Висота конструкцій може складати до 9 м.

03 (1)

Які переваги має вертикальна опалубка?

     Мінімальна кількість комплектуючих елементів опалубки дає можливість посилити швидкість і простоту в монтажі опалубки, яка відбувається на будмайданчику. Звідси робимо важливий висновок, що застосувавши опалубку важкої серії, ви значно скоротите терміни на будівництві. Після затвердіння будівельного розчину опалубку демонтують дуже легко завдяки попередньому застосуванню масла для розпалубки. Його наносять на щити.
    Сучасні системи опалубки після демонтування забезпечують бетону не тільки бездоганну гладкість, але також і ідеальну форму. Опалубкою ви реалізуєте свої будь-які будівельні проекти будь-якої складності. І все це — завдяки безлічі циклів у використанні і її великий універсальності.

IMG_20150424_144339
05
d3a481be7a666a21b9676c6b9a93cd9affc52b7c07a3c4832b1d14ff10049fdc

Основні критерії для будівельників у виборі опалубки:

Якість і ціна не повинні поступатися один одному. У цьому випадку ви оптимально, економно використовуєте ваші кошти, не забуваючи про якість робіт. Звернути увагу на зношуваність опалубки (скільки здатна витримати заливок бетону). Чи універсальна опалубка? (Чи можна поєднувати елементи конструкції для горизонтальних, вертикальних або декоративних конструкцій).

Контакти

Ми відповімо відразу як це буде можливо