Всі елементи системи Multicom можуть бути різної довжини і розмірів, щоб дозволити монтаж риштування для будь-якого типу конструкції. Гнучкість у використанні центрального вузла дозволяє створювати навіть напівкруглі структури риштування, щоб піти назустріч самим різним вимогам будмайданчика.
На місці монтажу, після опор, монтуються стартові елементи, і кріплення ригелів і діагоналей закінчується монтаж першого ярусу на рівні землі, що дає можливість з легкістю перевірити горизонтальний напрямок риштування.
1. Фасадні риштування MC — Палац Каріньяно — Турин
Система дозволяє розташувати робочі яруси 50 см висоти, а не кожні 2 метри, як у випадку збірних рамних риштувань, що дає можливість регулювати міжповерхові відстані. Остання характеристика особливо важлива в суднобудівництві і в промисловості. Саме тому MULTICOM являє собою найкраще рішення, як для нових будівель, так і для ремонтних робіт.
За допомогою системи MULTICOM можна створити фасадні риштування будь-якого типу: вишки-тури або вишки для бетонування для перекриттів, громадські сходи висотою до 60 м, покрівлю з прорізами до 30 м, прохідні коридори, громадські та сходи для аварійного виходу, сцени і глядацькі трибуни для спортивних і масових заходів, крім спеціальних робіт. Модульні риштування гарантують високий ступінь захисту для робітників.
Придбати риштування з передовими характеристиками щодо запобігання нещасних випадків — значить продовжувати користуватися ними в повній безпеці і в майбутньому. Риштування MULTICOM схвалені і сертифіковані згідно італійським і європейським нормативом. Найсуворіше тестування і контроль якості з самого початку виробничого процесу гарантують якість і довговічність матеріалів.
Риштування Multicom характеризуються системою швидкого кріплення, що дозволяє швидко і безпечно з’єднати вертикальні (стійки), горизонтальні (ригелі і поперечки) та / або діагональні зв’язки.
Швидке кріплення здійснюється за допомогою трьох елементів:
— Диск з отворами (фланець);
— Крайнє кріплення (поперечок, горизонтальних і діагональних зв’язків);
— Багнет (клин).
Крайнє кріплення вставляється в диск з отворами (рис. 2), потім опускається клин, який входить в отвір диска і осаджується ударом молотка (рис. 3).
Завдяки особливій формі крайніх кріплень досить удару молотка по клину, щоб отримати надійне з’єднання, яке можна порівняти з замковим з’єднанням (рис. 4).
Клепка, що знаходиться на кінці клина, забезпечує його невипадання з крайнього кріплення. З’єднання, за допомогою блокуючого пристрою (крайнє кріплення — диск з отворами — клин), з точністю утворює кут 90 ° по відношенню до горизонтальної поверхні.
2 — 3 — 4. Фрагменти кріплення: крайнє кріплення — диск з отворами
Настил являє собою металеві панелі з холоднокатаного листового оцинкованого заліза, виробництво яких повністю автоматизовано. Металеві панелі забезпечені протиковзким покриттям, що дозволяє працювати в повній безпеці. На них є різнорівневі гачки для стикування на тому ж ригелі та / або поперечині.
Спеціальна форма цих гачків гарантує стабільність панелі при навантаженнях на структуру. Всі панелі забезпечені вбудованою основою від вітру, і їх ширина — 30,6 см. Їх переміження з компенсуючими панелями і панелями з штифтом дозволяють створити робочі майданчики без щілин.
На металевий настил, який використовується в якості майданчиків для завантаження або концентрованого навантаження (es .: при використанні транспортуючої платформи), необхідно встановити розподільники навантаження.
5. Церква Св. Іоанна, м Челано (пров. М Л’Аквіла)
Система MULTICOM дозволяє створити завантажувальні площадки й поверхи, які можна використовувати і з класичними рамним риштуванням. Навантаження і розміри завантажувальних площадок і поверхів можуть змінюватися залежно від вимог будмайданчика.
Їх з’єднання з рамними структурами дуже просте і проводиться за допомогою подвійного кріплення. Використання завантажувальних площадок або поверхів у будь-якому випадку повинно проводитися тільки після розрахунків, зроблених кваліфікованим інженером.
6. Завантажувальні майданчики
Підніматися і спускатися через люки риштування іноді може бути дуже незручно. Тому за допомогою системи MULTICOM можливо скласти баштові сходи — приставні або накладні — які можна використовувати як усередині додаткових площ риштування MULTICOM, так і з зовнішнього боку класичних рамних риштувань.
Розміри в горизонтальній проекції 150 x 250 см з сходовою кліткою кожні 2 м; її можна змонтувати за допомогою основних елементів у висоту до 60 м. Сходи з алюмінієвим каркасом мають ширину 61,2 см; ергономічні поручні слідують нахилу сходового маршу, як і внутрішні поручні на самому марші.
Використання баштових сходів повинно проводитися тільки після розрахунків, зроблених кваліфікованим інженером.
7. підйом баштових сходів
Ми відповімо відразу як це буде можливо