Просторові риштування Multicom

Просторові риштування Multicom

     Всі елементи системи Multicom можуть бути різної довжини і розмірів, щоб дозволити монтаж риштування для будь-якого типу конструкції. Гнучкість у використанні центрального вузла дозволяє створювати навіть напівкруглі структури риштування, щоб піти назустріч самим різним вимогам будмайданчика.

     На місці монтажу, після опор, монтуються стартові елементи, і кріплення ригелів і діагоналей закінчується монтаж першого ярусу на рівні землі, що дає можливість з легкістю перевірити горизонтальний напрямок риштування.

1. Фасадні риштування MC — Палац Каріньяно — Турин

     Система дозволяє розташувати робочі яруси 50 см висоти, а не кожні 2 метри, як у випадку збірних рамних риштувань, що дає можливість регулювати міжповерхові відстані. Остання характеристика особливо важлива в суднобудівництві і в промисловості. Саме тому MULTICOM являє собою найкраще рішення, як для нових будівель, так і для ремонтних робіт.

     За допомогою системи MULTICOM можна створити фасадні риштування будь-якого типу: вишки-тури або вишки для бетонування для перекриттів, громадські сходи висотою до 60 м, покрівлю з прорізами до 30 м, прохідні коридори, громадські та сходи для аварійного виходу, сцени і глядацькі трибуни для спортивних і масових заходів, крім спеціальних робіт. Модульні риштування гарантують високий ступінь захисту для робітників.

     Придбати риштування з передовими характеристиками щодо запобігання нещасних випадків — значить продовжувати користуватися ними в повній безпеці і в майбутньому. Риштування MULTICOM схвалені і сертифіковані згідно італійським і європейським нормативом. Найсуворіше тестування і контроль якості з самого початку виробничого процесу гарантують якість і довговічність матеріалів.

Сітка модульності

Збірка

     Риштування Multicom характеризуються системою швидкого кріплення, що дозволяє швидко і безпечно з’єднати вертикальні (стійки), горизонтальні (ригелі і поперечки) та / або діагональні зв’язки.
     Швидке кріплення здійснюється за допомогою трьох елементів:
— Диск з отворами (фланець);
— Крайнє кріплення (поперечок, горизонтальних і діагональних зв’язків);
— Багнет (клин).
     Крайнє кріплення вставляється в диск з отворами (рис. 2), потім опускається клин, який входить в отвір диска і осаджується ударом молотка (рис. 3).
     Завдяки особливій формі крайніх кріплень досить удару молотка по клину, щоб отримати надійне з’єднання, яке можна порівняти з замковим з’єднанням (рис. 4).
     Клепка, що знаходиться на кінці клина, забезпечує його невипадання з крайнього кріплення. З’єднання, за допомогою блокуючого пристрою (крайнє кріплення — диск з отворами — клин), з точністю утворює кут 90 ° по відношенню до горизонтальної поверхні.

2 — 3 — 4. Фрагменти кріплення: крайнє кріплення — диск з отворами

Настил

      Настил являє собою металеві панелі з холоднокатаного листового оцинкованого заліза, виробництво яких повністю автоматизовано. Металеві панелі забезпечені протиковзким покриттям, що дозволяє працювати в повній безпеці. На них є різнорівневі гачки для стикування на тому ж ригелі та / або поперечині.
      Спеціальна форма цих гачків гарантує стабільність панелі при навантаженнях на структуру. Всі панелі забезпечені вбудованою основою від вітру, і їх ширина — 30,6 см. Їх переміження з компенсуючими панелями і панелями з штифтом дозволяють створити робочі майданчики без щілин.
      На металевий настил, який використовується в якості майданчиків для завантаження або концентрованого навантаження (es .: при використанні транспортуючої платформи), необхідно встановити розподільники навантаження.

5. Церква Св. Іоанна, м Челано (пров. М Л’Аквіла)

Завантажувальні майданчики і поверх

     Система MULTICOM дозволяє створити завантажувальні площадки й поверхи, які можна використовувати і з класичними рамним риштуванням. Навантаження і розміри завантажувальних площадок і поверхів можуть змінюватися залежно від вимог будмайданчика.
     Їх з’єднання з рамними структурами дуже просте і проводиться за допомогою подвійного кріплення. Використання завантажувальних площадок або поверхів у будь-якому випадку повинно проводитися тільки після розрахунків, зроблених кваліфікованим інженером.

6. Завантажувальні майданчики

Баштові сходи

     Підніматися і спускатися через люки риштування іноді може бути дуже незручно. Тому за допомогою системи MULTICOM можливо скласти баштові сходи — приставні або накладні — які можна використовувати як усередині додаткових площ риштування MULTICOM, так і з зовнішнього боку класичних рамних риштувань.
     Розміри в горизонтальній проекції 150 x 250 см з сходовою кліткою кожні 2 м; її можна змонтувати за допомогою основних елементів у висоту до 60 м. Сходи з алюмінієвим каркасом мають ширину 61,2 см; ергономічні поручні слідують нахилу сходового маршу, як і внутрішні поручні на самому марші.
     Використання баштових сходів повинно проводитися тільки після розрахунків, зроблених кваліфікованим інженером.

7. підйом баштових сходів

Ми надішлем Вам каталог

Контакти

Ми відповімо відразу як це буде можливо