Хомутові риштування

Використання риштування труба-хомут - краще рішення, якщо потрібне проведення складних реставраційних або оздоблювальних робіт на великій висоті. Вони можуть встановлюватися на фасади найрізноманітнішої конфігурації, монтувати під складні арки, балкони або інші архітектурні елементи.

ponteggio-a-tubo-e-giunto-tubo

Труба Ø 48,3мм

З оцинкованої та пофарбованої сталі Товщина 3,2 мм Вага: даН 3,4 ml

ponteggio-a-tubo-e-giunto-giunto-semplice

Простий хомут

забезпечує осьове з’єднання двох труб Вага: даН 1,6 / кожен упаковка: 300 штук

ponteggio-a-tubo-e-giunto-giunto-ortogonale

Неповоротний хомут

із сталі гарячого кування, з’єднує дві труби під прямим кутом вага: даН 1,9 / кожен Упаковка: 500 шт.

ponteggio-a-tubo-e-giunto-giunto-ortogonale-4-bulloni

Неповоротний хомут з 4 болтами

з штампованої сталі, з’єднує дві труби під прямим кутом Вага: даН 1,8 / кожен Упаковка: 500 шт.

ponteggio-a-tubo-e-giunto-giunto-girevole

Поворотний хомут

із сталі гарячого кування, з’єднує дві труби під будь-яким кутом Вага: 2,05даН / кожен Упаковка: 400 шт.

ponteggio-a-tubo-e-giunto-giunto-semplice

Штифт

Для направлення до осьового кріплення двох труб під тиском вага: Пофарбований штифт: 0,50 даН / кожен Оцинкований штифт: 0,55даН / кожен Упаковка: 100 шт.

Хомутові ліси в оренду

Клино-хомутові будівельні ліси - вельми дорогі споруди. Тому для проведення разових будівельних або ремонтних фасадних робіт краще взяти їх напрокат. Таку можливість завжди готова запропонувати наша компанія. Тут ви знайдете виключно професійний підхід до надання послуг і розумні ціни, орієнтовані на клієнтів з будь-якими фінансовими можливостями, а також обладнання, яке завжди підтримується у відмінному технічному стані.

Оренда хомутового будівельного риштування позбавляє від необхідності купувати споруди, організовувати їх тривале зберігання, проводити профілактичне обслуговування і ремонт. У нас ви отримуєте повністю готові до роботи конструкції, які доставляються прямо на об'єкт. При цьому ви завжди платите тільки за реальний термін їх використання.

Зв'яжіться з нами зараз!

 +380676271676

Переваги хомутових лісів

Ключовий аргумент на користь застосування саме хомутових лісів полягає в тому, що вони призначені для проведення всіх видів робіт на висоті до 100-120 метрів. Такі конструкції здатні витримувати навантаження до 200-300 кг

До основних переваг можна також віднести:

Різні варіанти виконання хомутів для лісів, завдяки чому можна збирати конструкції необхідної конфігурації.

  • Мінімальна кількість елементів конструкції. Основні з них - це горизонтальні балки і вертикальні стійки, які найчастіше виконуються з міцної сталі, а також хомути, призначені для з'єднання елементів споруди між собою.
  • Висока стійкість робочої платформи до навантажень.
  • Простий монтаж, який забезпечується використанням хомутів і клинів в якості кріпильних елементів.

Матеріали, що застосовуються для виготовлення хомутових будівельних лісів, максимально захищаються від корозійних процесів. Конструкції можна успішно застосовувати абсолютно в будь-яких погодних умовах, незважаючи на дощ, снігопад, різке зниження або екстремальне підвищення температури.

Хомутове риштування, оренда якого пропонується нашою компанією, збирається в залежності від потреб замовника. Для цього вам достатньо надати інформацію про об'єкт, на якому проводяться роботи, повідомити якісь його особливості, а також розповісти про види виконуваних операцій.

Хомутове риштування

Ціна оренди клино-хомутового риштування

Якщо ви маєте намір взяти в оренду хомутові будівельні ліси, зв'яжіться з нашим менеджером. Він не тільки прийме заявку, але і розрахує вартість прокату споруд. У більшості випадків вона залежить лише від типу конструкції і її складності, а також від термінів, на які вам потрібно обладнання.

Якщо Вас цікавить вартість оренди, наш менеджер допоможе Вам у цьому

 
Дізнатися 

Контакти

Ми відповімо відразу як це буде можливо