Опалубка для перекриттів Ecotop

Опалубка для перекриттів Ecotop

     ECOTOP — система горизонтальної опалубки для перекриттів із залізобетону з суцільною плитою товщиною до 80 см. Елементи системи виконані з високоміцного алюмінію, а значить, вони дуже легкі за вагою, що збільшує швидкість монтажу.
     Система складається з балок, рамних щитів з алюмінію, падаючих головок і накладки. Завдяки падаючій голівці в невеликий проміжок часу розпалубити її і зняти щити і балки в залежності від товщини перекриття і від опору тиску бетону.
     Підпірки з падаючими головками і накладками залишаються на місці до тих пір, поки зрілість і опір бетону дозволяють здійснити наступний етап будівельного циклу. Балки і щити можуть використовуватися повторно після розпалублення, щоб знизити кількість використовуваних компонентів. Жоден з компонентів не важить більше 15 кг, що дозволяє полегшити етап монтажу.

casseforme-per-solai-ecotop-2

     У стандартному варіанті стійка покриває 3,45 кв.м. На падаючій голівці знаходиться швидкороз’ємний пристрій із запобіжним механізмом, вона кріпиться на стійку без гвинтів або штирів і легко відчіплюється при розблокуванні засувки.
     Падаюча головка дозволяє провести просту прискорену розпалубку, після чого прибираються рамні елементи і балки. Стійки з головками і накладки залишаються на місці, а стійки з опорними головками можна прибрати і використовувати на наступному етапі.

casseforme-per-solai-ecotop-dettagli

1. стандартна головка для опалубки/розпалубки TD4V
2. балка TPA
3. щит
4. накладка

Типы падаючих голівок

casseforme-per-solai-ecotop-dettagli-testa

     У разі огородження навколо колон використовуються алюмінієві компенсуючі бруски. Можна використовувати одночасно дерев’яні та алюмінієві бруски. Необхідно залишити зазор 27 мм над балками, щоб пізніше встановити обшивальну панель 27 мм. У будь-якому випадку необхідно дотримуватися мінімальної відстані.

casseforme-per-solai-ecotop-fasi-montaggiocasseforme-per-solai-ecotop-fasi-montaggio-2

5. Перший проліт
6. Поперечний проліт
7. поздовжній проліт
8. Стандартний проліт
9. Зняття щитів і вставка компенсуючих елементів навколо колон

A Для залишкових відрізків від 0 до 12 см прокляття цвяхами компенсуючий дерев’яний брусок до щитів до їх введення в експлуатацію B Для залишкових відрізків до 24 см використовувати:
1. Кріплення головка-брусок CLA і прямої компенсуючий брусок CLA
2.Кріплення головка-балка GPH20 і балка GPH20. Розпалублення рамної опалубки повинно проводитися тільки після того, як бетон стане досить зрілим, відповідно до вказівок Законодавчих постанов.

casseforme-per-solai-ecotop-fasi-montaggio-3casseforme-per-solai-ecotop-fasi-montaggio-4

10. Остаточні відрізки 0-12 см
11. Остаточні відрізки 12-24 см
12. Остаточні відрізки більше 24 см
13 — 14 — 15. Монтаж перекриття Ecotop – Будівельний майданчик Serre

Зберігати компоненти можна на ношах

casseforme-per-solai-ecotop-testacasseforme-per-solai-ecotop-fasi-montaggio-5

16 — 17 — 18.Головка TD4V дозволяє змінювати напрямок балок TPA, щоб створити консолі за зовнішніми містками і / або оптимізувати обладнання.
19 — 20 — 21. Монтаж Ecotop — Будівельний майданчик Serre

Ми надішлем Вам каталог

Контакти

Ми відповімо відразу як це буде можливо