Трансформатори для прогріву бетону

Cучасні системи для будівництва

Зупинка будівництва на зиму - дуже дороге задоволення. Однак і її продовження викликає деякі складнощі, так як при зниженні температури бетон починає укріпляти значно повільніше, а його якість знижується через кристалізацію води в порах розчину. Вирішити цю проблему дозволяє трансформатор для прогріву бетону, орендувати який можна в нашій компанії.

667b5d6579e7f3b0008fb1e7a2ac9c78acafa2e50a846287681037dfb5d96ad5

Як працює пристрій

Трансформатор прогріву бетону підключається до одно- або трифазної мережі і знижує напругу таким чином, щоб забезпечити подачу харчування на спеціальний гріючий кабель або електроди, що поміщаються в бетонний розчин. Складається він, як і будь-який інший подібний пристрій, з первинної і вторинної котушок. На першу подається напруга з електричної мережі, після чого спрацьовує котушка низької напруги, розрахована на безперебійну роботу з великими струмами.

Залежно від моделі трансформатор може забезпечуватися ручною або автоматичною системою управління. І перша, і друга призначені для регулювання потужності в залежності від температури навколишнього повітря. Але другий варіант все ж більш кращий, тому що забезпечує стабільну температуру бетону і дозволяє гарантувати його якість після затвердіння.

Крім того, до елементів пристрою відносяться запобіжник, який припиняє подачу струму при короткому замиканні або в будь-який інший аварійної ситуації, і система охолодження, що запобігає перегрів котушок.

Щоб не дати бетону замерзнути в холодну пору року, здійснюються такі операції:

  • Після установки опалубки нагрівальні дроти монтуються в каркас, що виконується з арматури. Кінці кабелю що гріються, залишаються зовні.
  • Здійснюється заливка бетонної суміші.
  • Кабель приєднується до трансформатора.

Тепер залишається лише запустити пристрій і поступово нагріти бетон до температури 80 градусів. Потім, зі швидкістю приблизно 5 градусів протягом години, його необхідно охолодити до +40 і залишити на цьому рівні до моменту повного затвердіння.

Практично таким же чином трансформатори для прогріву бетону й ґрунту та інші моделі працюють з електродами, що застосовуються в якості альтернативи кабелю, що гріє.

Прокат трансформатора для прогріву бетону

У нашій компанії ви можете замовити таку послугу, як оренда трансформатора для прогріву бетону. Співпраця з нами дозволить уникнути необхідності в придбанні дорогого устаткування. Крім того, вам не доведеться наймати на роботу фахівців, які будуть відповідати за своєчасне обслуговування і ремонт пристрою - всі ці турботи ми беремо на себе.

Ціни оренди трансформатора

Єдиним фактором, який впливає на ціну, є термін оренди пристрою. Якщо ви хочете розрахувати вартість послуг компанії, просто зв'яжіться з нами консультантами. Вони не тільки зроблять всі необхідні розрахунки, а й допоможуть підібрати обладнання необхідної потужності з повітряним або рідинним охолодженням, дадуть вичерпні відповіді на будь-які питання.

Якщо Вас цікавить вартість оренди, наш менеджер допоможе Вам у цьому

 
Дізнатися 

Контакти

Ми відповімо відразу як це буде можливо