Риштування будівельне в оренду

Вишки
тура

Настил для
будівельних
лісів

Риштування з модульних рам з фланцями

Риштування з модульних рам зі штирями

Хомутові
будівельні
ліси

Просторові будівельні ліси Multicom

Безпечні будівельні ліси Risk Free

Для виконання фасадних робіт, а також для реставрації будівель слід використовувати будівельні риштування. Ці конструкції дозволяють швидко, ефективно та безпечно проводити будь-які операції на значній висоті.

Компанії, яка надає послуги з будівництва будинків різного призначення, постійно виконує роботи по утепленню фасадів, їх оздобленню та реконструкції, ми рекомендуємо купити риштування. У іншому випадку є сенс взяти їх у короткострокову або довгострокову оренду – це вийде значно дешевше та позбавить вас необхідності регулярно обслуговувати та періодично ремонтувати конструкції, які вийшли з ладу.

Переваги будівельного риштування

Будівельні ліса слід обов’язково застосовувати для складних робіт на висотних будинках та інших подібних об’єктах. Не лише тому, що саме цього потребують правила безпеки, а ще й через ті переваги, які забезпечують такі конструкції:

 • Універсальність, завдяки чому є можливість використовувати риштування як для внутрішніх, так і для зовнішніх робіт на великих та маленьких об’єктах. Деякі види конструкцій дозволяють оздоблювати фасади або проводити реконструкцію на висоті до 120 метрів, що значно розширює можливості майстрів.
 • Висока міцність та стійкість до навантажень. Більшість риштувань виконуються зі сталі або інших металів. Саме тому вони витримують вагу кількох робітників, потрібного для роботи обладнання, матеріалів та інструменту, а також сильний вітер.
 • Простий монтаж конструкцій, особливості якого залежать від різновиду риштувань.
 • Мобільність. Такі конструкції, як вишки-тури доповнюються гумовими колесами, які дозволяють швидко перемістити риштування на іншу ділянку.
 • Більшість конструкції не потребує тривалої підготовки до транспортування.
 • Можливість створити простору робочу зону, яка зможе без особливого ризику вмістити 4-5 робітників.

Також переваги риштувань залежать від конкретного їх різновиду. Наприклад, конструкції, які складаються зі з’єднаних між собою рам швидко складаються завдяки спеціальним замкам. Хомутові риштування можуть використовуватись для робіт зі складними архітектурними деталями, та дозволяють безпечно працювати на великій висоті.

Згадувані вишки-тури не лише переміщуються з місця на місце завдяки колесам, а й мають модульну конструкцію, яка дає змогу адаптуватися до конкретного об’єкту. Тому якщо ви надумаєте скористатися такою послугою нашої компанії, як оренда будівельного риштування, ми допоможемо обрати саме те обладнання, яке задовольнить ваші потреби.

Зв'яжіться з нами зараз!

 +380676271676

Оренда будівельних лісів у Львові

Чому саме оренда хомутових, ригельних, рамних будівельних риштувань, а не їх придбання? На це запитання можна дати одразу кілька відповідей, кожна з яких буде правильною:

 • Вигідні умови оренди. Вони дозволяють отримати сучасні надійні конструкції за низькою ціною. Вартість оренди зазвичай складає всього кілька відсотків від вартості покупки.
 • Зберігання риштувань ми беремо на себе. Чому це так важливо? Хоча б тому, що деякі конструкції є досить громіздкими та потребують великого приміщення. Якщо ви виконуєте лише разові роботи, орендувати склад на довгий час немає ніякого сенсу.
 • Ви отримуєте риштування у Львові в ідеальному стані. Ми постійно стежимо за справністю окремих деталей, перевіряємо комплектність, за необхідності додаємо потрібні кріпильні елементи, своєчасно проводимо обслуговування, замінюючи слабкі та пошкоджені опори або рами.
 • Ми на вигідних умовах доставляємо ліси на об’єкт та забираємо їх після завершення робіт.

Ще одна важлива перевага звернення до нас – це можливість взяти в оренду саме ті риштування, які потрібні вам на конкретному об’єкті. Це дає змогу значно розширити ваші можливості, а також уникнути витрат на придбання кількох різних конструкцій.

Риштування будівельне

Ціна оренди риштування

Оренда риштовки у нас має безліч переваг. Серед них важливе місце займає доступна ціна на усі конструкції, які є у наявності. Вона розраховується для кожного замовника персонально та залежить від декількох факторів:

 • Термін, на який укладається договір оренди риштування.
 • Вибраний клієнтом різновид конструкції.
 • Необхідність у доставці лісів на об’єкт, на якому проводяться роботи.
 • Специфіка конфігурації. Особливо це стосується хомутових риштувань, які є своєрідним конструктором, що складається у повній відповідності з потребами замовника.

Щоб дізнатись, якою буде ціна оренди, зв’яжіться з нами по телефону або безпосередньо через сайт. Досвідчений консультант розрахує орієнтовну суму та ґрунтовно відповість на всі актуальні запитання.

Якщо Вас цікавить вартість оренди, наш менеджер допоможе Вам у цьому

 
Дізнатися  

Контакти

Ми відповімо відразу як це буде можливо