Риштування

Каталог, фото

Вишки
тура
_

Настил для
будівельних
лісів

Риштування з модульних рам з фланцями

Риштування з модульних рам зі штирями

Хомутові
будівельні
ліси

Просторові будівельні ліси Multicom

Безпечні будівельні ліси Risk Free

     Тимчасовою спорудою, яка стала на сьогоднішній день ще одним з важливих віх на будмайданчику, стали будівельні ліси CONDOR. Вони служать для розміщення робітників або ж матеріалів при виконанні монтажних, будівельних та інших робіт на всіх висотах і складнощах проектів. Їх завжди застосовують і зовні, і всередині можливих будівель. Це відбувається через багату систему будівельних лісів Condor.

     Будівельні ліси — конструкція, яку збирають з таких елементів як: рами, діагональні стяжки, горизонтальні зв’язки, опорні п’яти, ригелі настилу, кронштейни, анкерні болти (анкерна труба плюс хомут). Нижній ряд рам спирають на опорні п’яти (гвинтові опори). Пов’язують рами між собою за допомогою горизонтальних і діагональних зв’язків.

     Риштування CONDOR сучасні існують як просторова каркасна система. Вона виконана з металевих стандартних елементів з високою якістю. Головним і дуже важливим пріоритетом будівельних лісів CONDOR завжди стає висока якість, яка відповідає ціні.

     Крім цього на перший план виходять такі важливі критерії будівництва як: безпека, швидкість у монтажі та модульність.

     Також одним із пріоритетних пунктів безпеки CONDOR на цьому етапі розвитку став металевий настил. Саме він не тільки служить для проходження, але також і для витримування високих навантажень.

     Однією з найбільш універсальних систем в наш час стали будівельні ліси MULTICOM. Завдяки їм можна виконувати будь-які складнощі, які Ви поставили перед собою.

     Вся система має знак якості ГОСТ. CONDOR неодмінно надає гарантію, яка має тривалий термін використання. У цьому випадку Ви зберігаєте не тільки фінанси, а й час, витрачений на пошуки якісного матеріалу.

Контакти

Ми відповімо відразу як це буде можливо