Сучасне монолітне будівництво передбачає створення різних елементів споруд і будівель безпосередньо на місці їх зведення. При цьому конструкція виходить міцною, ідеально рівною і безшовною. Проблеми можуть виникнути лише при створенні перекриттів, оскільки форми для бетонного розчину і укладання сталевої арматури потрібно піднімати іноді на досить значну висоту. Втім, стійки опалубки допомагають легко усунути подібні складнощі.

Сфера використання

Стійки успішно застосовуються при наборі перекриття, виконуючи роль надійного опорного елемента. Вони мають досить просту конструкцію, що складається з наступних деталей:

  • Телескопічна опора, завдяки якій з'являється можливість регулювати висоту монтажу перекриттів. Вона являє собою дві труби, одна з яких менше по діаметру і вільно вставляється в іншу.
  • Унівілка, в яку вкладаються балки перекриттів.
  • Металева тринога, яка утримує стійку в потрібному положенні.

Зв'яжіться з нами зараз!

 +380676271676

Особливості монтажу

Монтуються стійки для опалубки в декілька простих етапів. Спершу готується площадка, вона повинна бути ідеально рівною. Потім на ній розміщують триноги з піднятими на максимальну висоту зажимами. Телескопічні опори монтуються в триноги, і затиск опускається, щоб зафіксувати їх в потрібній позиції. Верхні труби стійок висуваються на задану висоту і закріплюються.

 

Після монтажу стійок залишається лише закласти балки, встановити опорні кути і застелити палубу. Для цього в основному застосовується ламінована фанера, яка здатна протистояти впливу вологи. Палуба повинна максимально щільно прилягати до балки. Практично така ж схема застосовується і для установки об'ємних опор, які відрізняються від наведених вище використанням ригелів, що з'єднують між собою всі деталі конструкції. Завдяки цьому значно підвищується жорсткість з'єднання. Об'ємні стійки опалубки перекриттів застосовуються в тому випадку, якщо висота проведення монолітних робіт становить не більше 20 метрів.

Стійки для опалубки

Оренда стійок для опалубки

Для разового проведення робіт по монтажу монолітних перекриттів зовсім не обов'язково купувати представлене тут обладнання. Набагато вигідніше скористатися такою послугою нашої компанії, як оренда стійок опалубки. Вона дозволяє заощадити кошти, а також підібрати найбільш підходящі опорні елементи для кожного конкретного випадку. В асортименті нашої компанії представлені як стандартні, так і посилені стійки для опалубки перекриттів, які комплектуються відповідно до проектної документації на проведення монолітних робіт, а також до ваших потреб.

Ціна оренди

Оренда стійки опалубки у нас - дуже вигідний захід, яке дає можливість виконати будівництво монолітних перекриттів без фінансових витрат на покупку необхідного устаткування. Ціни на неї розраховуються строго в індивідуальному порядку в залежності від того, на який термін потрібні стійки. Також можливе надання привабливих знижок для постійних клієнтів.

Якщо Вас цікавить вартість оренди, наш менеджер допоможе Вам у цьому

 
Дізнайтися