Аренда опалубки и лесов

Оренда опалубки та будівельних лісів

Аренда опалубки

Опалубка в аренду - современный способ решать многие строительные проблем

Заказать

Гнучкі умови оренди

     Наша компанія пропонує не тільки зробити докладний підрахунок опалубки, а й доставку її безпосередньо на будівництво. Крім цього ще одним важливим моментом тут є те, що наша компанія пропонує будівельникам просто повернути опалубку орендувача при нерегулярному будівництві, якщо для неї там немає місця.

Доступні ціни на оренду

     Індивідуально для кожного клієнта ми розрахуємо вартість оренди опалубки, що послужить для вас дуже важливим рішенням у будівництві. Воно стане пропозицією, від якої ви не зможете відмовитися.
     Ціна опалубки в оренду залежить від строків її використання. Багаторазова вертикальна опалубка ADATTO і опалубка COMAX має чудову стійкість до тиску і до навантаження. Щоб її монтувати або демонтувати необхідні тільки два працівника на будівництві.
     Наші співробітники за допомогою комп’ютерної програми зроблять безкоштовний прорахунок опалубної конструкції для потрібного клієнту проекту архітектурної будови.

Оренда з правом викупу

     Опалубка для монолітного перекриття в сучасному будівництві користується великим попитом. Звідси виникає важливе питання: вигідніше взяти опалубку в оренду або ж її купити.
     Велика кількість великих будівельних компаній, з метою заощадити свої гроші, вирішують, що взяти опалубку в оренду на який-небудь проміжок часу набагато простіше, ніж її купувати і зберігати. А ті кошти, які залишаються, фірма може вкладати в техніку або необхідне обладнання.

Аренда строительных лесов

Аренда лесов экономит ваши деньги и позволит сделать покупку другого оборудования

Заказать

Аренда строительных лесов 

     Аренда лесов строительных все более популярна, потому что именно это оборудование используют для качественного выполнения ремонтных и строительных работ. Мы всегда даем гарантию того, что продукция компании CONDOR соблюдает современные нормативы и требования в строительных технологиях. Строительные леса, которые поставляет наша компания для аренды или продажи, рассчитаны на различные требования к качеству и нагрузкам данного вида оборудования. У нас в наличие всегда большой выбор фасадных лесов по цене и по качеству.

Основные плюсы строительных лесов:

     Аренда лесов экономит ваши деньги и позволит сделать покупку другого оборудования для выполнения важных работ на строительстве. Наша компания предлагает строительные леса по доступным ценам, с выгодными условиями.

     Если вы взяли леса строительные на прокат, то не тратите время и место на их ремонт, хранение. Так как они относятся к габаритным оборудованиям.

     Рамные, клиновые или хомутовые леса вы можете арендовать на нужный вам срок.

     Стоимость аренды будет зависеть от объема лесов и срока аренды. Комплектацию строительных лесов и цену для заказчиков просчитываем индивидуально. Для постоянных клиентов или больших строительных компаний предлагаем систему скидок.

Контакты

Мы ответим сразу как это будет возможно