Опалубка перекриття

Насамперед легкість, надійність і міцність монолітної конструкції!

Опалубка для перекриттів стійки ALU CP

Опалубка для перекриттів стійки CEP30

Опалубка для перекриттів стійки CEP20

Опалубка для перекриттів Стійки CEP10

Опалубка для перекриттів Ecotop

Опалубка Опорна конструкція МС

Опалубка для перекриттів Система Eco

Опалубка для перекриттів — Система 20 Flex

     Сучасних фахівців в опалубці для перекриттів і будівництві насамперед цікавить легкість, надійність і міцність монолітної конструкції, її здатність експлуатуватися тривалий час. Звідси — на цьому етапі розвитку ми, як виробники однією з кращих опалубних систем, намагаємося максимально наблизити свою продукцію до цих вимог.
     Оренда опалубки перекриття CONDOR використовується при реалізації як вертикальних, так і горизонтальних конструкцій. Ви можете використовувати її для перекриття будь-якої висоти і товщини. При цьому не забуваючи про важливість дотримуватися правил, при яких якість не повинна поступатися ціні.
     Ми гарантуємо якість своєї опалубки, але пам’ятаємо, що для щільного співробітництва зі споживачем потрібно звести його витрати до мінімуму. Опалубка CONDOR виготовляється з високою точністю, її легко і швидко монтувати згідно з проектом. Завдяки багатьом своїм системам для перекриття, ми надаємо можливість вам з легкістю починати будівництво.
     Візьмемо наприклад традиційні системи на телескопічних оцинкованих стійках. Вони дають Вам унікальну можливість використовувати як унівілкі, так і падаючу головку, яка зраджує можливість демонтувати систему перекриття набагато швидше.
     Ще один важливий плюс в ній те, що вона значно зменшує кількість необхідного матеріалу на будівництві. Закінчується вона щитовою системою, повністю алюмінієвою для перекриття, де вже вам не знадобиться ні дерев’яна балка, ні навіть фанера.
     Крім цього, компанія Кондор може Вам запропонувати систему перекриття на несучих конструкціях MULTICOM, TAF або TC80. Завдяки своїй універсальності, надалі часу, її можна з упевненістю використовувати як Будівельні Ліси. Опалубка для перекриттів CONDOR володіє такими головними якостями в сучасному будівництві як: легкість, модульність і висока якість обробки.
      Взяти в оренду опалубки перекриття можна в компанії "Прогрес ДФ", для цього потрібно зателефонувати і наші менеджери допоможуть Вам підібрати горизонтальну опалубку перекриття.

Контакти

Ми відповімо відразу як це буде можливо