Аренда опалубки Ровно, Луцк, Черновцы

Cучасні системи для будівництва

     Опалубка – це спеціальна конструкція, призначена для виготовлення монолітних міжповерхових перекриттів із залізобетону. На неї постійно впливає висока вага бетону, арматури та інших важких будівельних матеріалів, тому опалубка виготовляється з міцного металу. Вона є незамінною деталлю на будь-якому будівництві.

03 (1)

Опалубка перекриттів та її особливості у Рівному, Луцьку, Чернівцях

     Найбільш поширеним типом опалубки на монолітних будівництвах є горизонтальна опалубка на стійках. Для використання подібної опалубки необхідно володіти такими відомостями, як висота поверху, відстань між несучими колонами і стінами, а також міцність кожної стійки.

Опалубка включає в себе такі основні елементи:

- поздовжні та поперечні балки (ребра жорсткості, на яких розміщуватиметься фанера);
- універсальна корона, що слугує для утримання балки (ригеля);
- телескопічна стійка (може відрізнятися за несучою здатністю, а також може мати внутрішню або зовнішню різьбу);
- тринога (виконує роль фіксатора стійки в вертикальному положенні, а також підвищує стійкість опалубки);
- фанера (найбільш поширеним варіантом є вологостійка фанера, що має товщину 21 мм).

     До переваг використання опалубки перекриття відноситься простий процес монтажу та можливість удосконалювати й створювати різноманітні конфігурації (круглу, консольного типу та інші). Горизонтальна опалубка – це практична конструкція, що найчастіше з-поміж інших типів використовується на будівельних майданчиках.

Оренда стінової опалубки — Рівне, Луцьк, Чернівці

     Оренда стінової опалубки обійдеться вам значно дешевше, ніж купівля даної конструкції. Стінова опалубка також є одним із найбільш популярних типів даних конструкцій. Однак якщо ви хочете максимально заощадити кошти, то можна орендувати опалубку, що вже була у використанні.

     Стінова опалубка – це конструкція, що включає в себе окремі комплектуючі, такі як:

- внутрішні та зовнішні кути (дозволяють захистити ті ділянки, в які може потрапити рідкий бетон, а також частково підвищують стійкість конструкції);
- анкерна стяжка;
- щити (основний елемент конструкції, що виготовляється з міцного металу);
- розкоси;
- прилади для затиску;
- торцевий анкер та інші.

     Всі названі елементи забезпечують можливість працювати із вертикальними блоками та конструкціями з залізобетону. Окрім стінової, існують також наступні види опалубки перекриттів: балково-ригельна, опалубка для колон та підпірних стін, дрібнощитова та крупнощитова

Оренда опалубки: чим це вигідно?

     Оскільки опалубка є тимчасовою конструкцією, ви можете значною мірою заощадити кошти, витрачені на будівельні роботи. Обладнання відповідає всім нормативам і високим стандартам якості. Ви можете обрати опалубку різного розміру, в залежності від архітектурних особливостей будівлі, де вона буде використовуватися.

     З метою оренди опалубки часто звертаються компанії, які є початківцями в будівельній справі та ще не мають достатнього бюджету, щоб закупити всі необхідні матеріали і обладнання. Це дозволяє фірмі отримати хороший старт у розвитку без значних початкових витрат. Для великих будівельних підприємств оренда опалубки є дуже вигідною у тих випадках, коли необхідно звести будівлю оригінальної форми, яка рідко буде використовуватися в майбутньому.

     В якості матеріалу, з якого виготовляється опалубка, використовується фарбована або оцинкована сталь, тому дана конструкція не схильна до корозії.

     Наша компанія пропонує опалубку всім клієнтам, що шукають вигідну пропозицію і готові до співробітництва. У нас представлений широкий асортимент опалубки для виконання різноманітних видів робіт.

IMG_20150424_144339
05
d3a481be7a666a21b9676c6b9a93cd9affc52b7c07a3c4832b1d14ff10049fdc

Контакты

Мы ответим сразу как это будет возможно